Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ebata karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekimli bildirme araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden birisi de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içinde pratik taşınabilir duruma gelmektedir.

şirket tüm ürünlerinde kaliteli, güvenli ve çevre ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır bir hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması sebebiyle dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 metre arasında hazırlanan yer balonu için kalın ve kaliteli malzeme kullanılmaktadır. Şişirilebilir yer balonları ile insanların ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği tecrübe ile reklam sektöründeki eksiklere müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu için, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden bir tanesi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.