Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ölçüye karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep cazibeli reklam araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin merakını çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda ihtiyaç duyulan şeylerden birisi de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. reklam balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın arasında basit taşınabilir duruma gelmektedir.

firma bütün ürünlerinde kaliteli, güvenli ve çevre ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En güçlü malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını arzuladığınız model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması sebebiyle dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. dilediğiniz yer balonu modelini sizler için istediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 metre arasında hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve birinci sınıf malzeme kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile insanların beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, senelerin verdiği deneme ile reklam sektöründeki ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. tüm çeşit ve modelleri sitede yayınlanan yapımların detayları ve nitelikleri de açıklanıyor. Bu konu için, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden bir tanesi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.