Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ebata karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır bir duruma getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekimli reklam araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile kişilerin beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu erek doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden biri de doğru ve etkili bir bildirme yapabilmektir. bildirme balonunun havasını indirdiğiniz süre yer kaplamaz ve bir çantanın içerisinde basit taşınabilir duruma gelmektedir.

kuruluş tüm ürünlerinde kaliteli, güvenli ve etraf ile insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanıyor. En dayanıklı malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmadığı için dijital baskıyla arzulanan renk yapılabilmektedir. arzuladığınız yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 metre içinde hazırlanmakta olan yer balonu için kalın ve kaliteli materyal kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile insanların takdirini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği tecrübe ile reklam sektöründeki eksiklere müsait çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden bir tanesi[/wpts_spin], yer balonlarıdır.