Özel Tasarım Yer Balonu

Tasarım ve ölçüye karar verip daha sonrasındaysa ürününüzü derhal sipariş ederek, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yer balonları açılışlar için en talep çekici bildirme araçlarıdır. şişirilebilir yer balonları ile şahısların beğenisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda gereksinim duyulan şeylerden birisi de doğru ve etkili bir bildiri yapabilmektir. bildiri balonunun havasını indirdiğiniz zaman yer kaplamaz ve bir çantanın içerisinde basit taşınabilir hale gelmektedir.

şirket bütün ürünlerinde birinci sınıf, güvenli ve etraf ile insan sağlığına ziyan vermeyen malzemeler kullanıyor. En sağlam malzemelerden hazırladığımız yer balonlarını zorlu hava koşullarında bile rahatlıkla kullanabilir, her şartta müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Yer balonlarını istediğiniz model, renk ve tasarım ile hazır hale getirtebilirsiniz. Renk seçeneği olmaması nedeniyle dijital baskıyla istenilen renk yapılabilmektedir. istediğiniz yer balonu modelini sizler için dilediğiniz zamana teslim edeceğiz.

 

91fede514417a1232244a076dffc0ecd - Özel Tasarım Yer Balonu

Yerden yüksekliği 2 m. ile 12 m. içinde hazırlanan yer balonu için kalın ve kaliteli malzeme kullanılıyor. Şişirilebilir yer balonları ile kişilerin ilgisini çekebilir ve onları ürünlerinize yönlendirebilirsiniz. Sönmez inflatables, yılların verdiği tecrübe ile bildirme sektöründeki eksiklere uygun çözümler geliştirmiş bir firmadır. bütün çeşit ve modelleri sitede yayınlanan eserlerin detayları ve özellikleri de açıklanıyor. Bu konu ile ilgili, Sönmez inflatables olarak sizlere sunduğumuz çözümlerden biri[/wpts_spin], yer balonlarıdır.